V Novinky

V úterý 2.srpna začalo svou předsezónní přípravu žactvo a o týden později i mladší dorostenky. V letošním ročníku budou náš oddíl reprezentovat starší žáci, mladší žačky a mladší dorostenky.


Po úvodních trénincích na letním stadionu následovalo příměstské soustředění. Na něm si velká skupina chlapců a děvčat odtrénovala několik náročných tréninkových jednotek, ale na řadu přišly i velmi atraktivní činnosti pro zpestření týdne.
První den byl zaměřen na atletickou průpravu. Silného slunce se naši mládežníci nezalekli a odmakali si všechna cvičení na plno. Další den byl ve znamení gymnastiky a středa patřila plážové házené pod vedením reprezentační trenérky Petry Vavříkové. Následoval výšlap na Filipku a opékání párků, což celý kolektiv ještě více stmelilo. Poslední den absolvovali děti trénink za dohledu bývalého reprezentanta Jana Sobola. Tento házenkářský příměstský tábor vyšel na jedničku a do dalších tréninků jde naše mládež plná elánu a odhodlání.
Mladší dorostenky měly hned z kraje přípravy možnost sehrát modelové utkání proti děvčatům z Bohumína. Ve Smilovicích, kde pobýval Bohumín na kondičním soustředění, si holky opět „osahaly“ míč a trenéři obou celků se domlouvali na další společné spolupráci.
Součástí letního programu je i naše pravidelná prezentace na skvělé akci MajDay, která se opět ve Vendryni povedla a náš krásný sport si vyzkoušelo několik budoucích sportovců.

Start ročníku 2022/2023 se již kvapem blíží a jak hráči a hráčky, tak i trenéři a vedení klubu pilně pracují na tom, aby se tato sezóna dala považovat za úspěšnou. Předem děkujeme za podporu a

DRŽTE NÁM PALCE :-)